Wizytówki

Twoje profesjonalne wizytówki od Drukorza

Drukujemy wizytówki na wysokiej jakości papierze o dużej gramaturze, co zapewnia im profesjonalny wygląd, a Tobie zapewni wizerunek profesjonalisty. Zapytaj nas także o przygotowanie projektów wizytówek. 

  • wizytówki w dowolnych rozmiarach
  • wydruk jedno lub dwustronny
  • dostosowanie projektu do druku za opłatą
_DSC3702-2
0 rodzaje
papieru do wyboru
0 godziny
średni czas realizacji zlecenia
0 g
gramatura papieru na wizytówki
_DSC3657

Wizytówki Katowice

Twoje wizytówki możemy wydrukować nawet w ciągu jednego dnia, chociaż często realizujemy zlecenia nawet w ciągu kilku godzin. Odpowiednie przygotowanie projektu do druku skraca czas realizacji, ale możemy także sami obrobić Twój plik. Proponujemy standardowe rozmiary wizytówek, czyli 90 x 50 mm lub 85 x 55 mm. Możemy również wydrukować wizytówki w dowolnym, wybrany przez Ciebie formacie.

Cennik wizytówek w Katowicach

Wizytówki jednostronne:

IlośćCena
5035 zł
10055 zł
20095 zł
300135 zł
500190 zł
1000345 zł

Wizytówki dwustronne:

Ilość

Cena

50

40 zł

100

65 zł

200

115 zł

300

155 zł

500

230 zł

1000

390 zł

Przy innych nakładach niż podane powyżej wycena jest przeprowadzana indywidualnie dla każdego zamówienia

Odbierz Twoje profesjonalne wizytówki  w naszym punkcie przy ul. Stawowej 8 w Katowicach. Zapraszamy!

Profesjonalne wizytówki z drukarni

Wizytówka, jak sama nazwa wskazuje, buduje Twój wizerunek. Ten mały kartonik z Twoimi imieniem, nazwiskiem oraz danymi kontaktowymi wciąż może zdziałać cuda w relacjach biznesowych. Dowiedz się więcej o profesjonalnych wizytówkach z drukarni.

Spis treści:

  • Dlaczego powinieneś mieć wizytówki z drukarni?
  • Jak robi się wizytówki w drukarni?
  • Jak przygotować wizytówki do druku?
  • Wizytówki Katowice 

Jeżeli myślisz, że w dzisiejszych, zdigitalizowanych czasach, papierowe wizytówki są niepotrzebną fanaberią, jesteś w poważnym błędzie. W wielu branżach, nawet tych cyfrowych, klasyczne wizytówki nadal są w obiegu. Dlaczego? Chociażby dlatego, że wręczenie kartonika z danymi adresowymi nie jest uważane za spam. Sprawdź ofertę na wizytówki Katowice.

Dlaczego powinieneś mieć wizytówki z drukarni?

Być może pamiętasz czasy, w których startujący przedsiębiorcy sami drukowali swoje wizytówki na domowych drukarkach atramentowych. To wcale nieodległa przeszłość, w której email był równie egzotyczny, jak obecnie Nokia 6310i. Ale dziś nikt poważny nie drukuje już wizytówek w domu. Dlaczego?

Powody są dwa. Po pierwsze ceny wydruku wizytówek Katowice w profesjonalnej drukarni są tak niskie, że nie opłaca się tracić czasu na wykonywanie ich w domu. A po drugie trudno w warunkach domowych osiągnąć jakość tak wysoką, jak w drukarni. W praktyce najlepszy efekt zawsze będą robić wizytówki wydrukowane na profesjonalnym sprzęcie w dobrej drukarni z Katowic.   

Jak robi się wizytówki w drukarni?

Aktualnie drukujemy wizytówki z gotowych wzorów dostarczonych przez Klienta. W najbliższym czasie będziemy wykonywać także autorskie projekty, więc zapytaj o tę opcję, składając u nas zamówienie na wizytówki Katowice. 

Jeżeli projekt trzeba przygotować do druku, wykonujemy czynności opisane w kolejnym akapicie. Ale często zdarza się, że otrzymujemy od Klienta projekty wizytówek, które od razu możemy wydrukować. Standardowe rozmiary wizytówek to 50 x 90 i 55 x 85 mm, chociaż drukować możemy praktycznie dowolne formaty. Klient wybiera rodzaj papieru o gramaturze 300 g: 

  • standardowy, 
  • kreda błysk,
  • kreda mat. 

Zdecydować należy też, czy wydruk ma być jedno- czy dwustronny.

Jak przygotować wizytówki do druku?

Przygotowanie projektu wizytówek do druku wykonujemy odpłatnie. Efektem tego procesu jest wzór wizytówki w naturalnych wymiarach, zapisany w pliku o rozszerzeniu PDF. Dodatkowo ustawione są również spady, czyli fragmenty, które zostaną odcięte. Wielkość spadów to 2 milimetry z każdej strony. Projekt przygotowany do druku zapisany jest w palecie kolorów CMYK.

W praktyce możemy przygotować wizytówki do druku z dowolnego formatu, w tym także z plików graficznych. Warto jednak pamiętać, że bardzo skomplikowane projekty, których przygotowanie do druku jest wyjątkowo czasochłonne, wycenimy indywidualnie. 

Wizytówki Katowice 

Wizytówki Katowice dobrze jest zamówić u Drukorza. Dlaczego? Ponieważ u nas zawsze możesz liczyć na szybką i miłą obsługę. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta oraz wysoka jakość wydruku. Dlatego Twoje wizytówki wydrukowane przez nas będą wyglądały wyjątkowo profesjonalnie, a przecież o taki wizerunek Ci chodzi w kontaktach biznesowych, prawda?