Bindowanie i oprawianie

Bindowanie w Katowicach, termobindowanie i oprawianie Twoich prac

Wybierz tanie standardowe bindowanie, aby szybko połączyć luźne kartki w schludną i praktyczną całość. Albo nadaj swojej pracy magisterskiej lub dyplomowej elegancki wygląd, dzięki trwałym oprawom kanałowymi, również z tłoczonymi napisami. 

  • wiele rodzajów opraw i bindowań
  • twarde, stylowe oprawy z napisami
  • tanie i praktyczne bindowania
bindowanie i termobindowanie w Katowice
0 +
wydrukowanych prac dyplomowych
średnio 0
bindowań dziennie
Oprawianie prac dyplomowych Katowice

Trwałe oprawy na każdą okazję. Profesjonalne bindowanie.

Oferujemy standardowe bindowanie w plastikowe grzbiety, w którym z przodu znajduje się folia, a z tyłu twarda tektura. Budżetowe rozwiązanie dla  maksymalnie 300 kartek, z możliwością uzupełnienia zawartości. 

Wykonujemy również termobindowanie w specjalnych okładkach z transparentnym przodem, co prezentuje się bardzo elegancko. Metoda często wybierana do opraw prac dyplomowych. 

W naszej ofercie znajdziesz także oprawy kanałowe miękkie i twarde, z napisami. Ten typ opraw doskonale nadaje się do trwałego łączenia zawartości prac magisterskich oraz innych, szczególnie ważnych dokumentów, którym należy nadać profesjonalny wygląd.

Koszty bindowania i oprawiania dokumentów

Cennik bindowania

Format

Ilość stron

Cena

A4

do 50

5.00 zł

 

51 – 100 

7.00 zł

 

101 – 200

8.00 zł

 

201 – 500

12.00 zł

Cennik termobindowania

Format

Ilość stron

Cena

A4

do 50

5.00 zł

 

51 – 100 

7.00 zł

 

od 101 

12.00 zł

Odbierz Twoje zbindowane lub oprawione dokumenty w naszym punkcie przy ul. Stawowej 8 w Katowicach. Zapraszamy!

Wydrukowaliśmy na
naszym firmowym blogu

Na naszym blogu znajdziesz branżowe wpisy, poradniki i ciekawostki, dotyczące usług ksero, drukarni on line oraz całej oferty Drukorza. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie. Oprawa i drukowanie prac dyplomowych to usługi, które powinien wykonać specjalista. Od jego doświadczenia zależy...
Czytaj dalej

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu Druk wielkoformatowy w Katowicach wygodnie zrealizujesz w naszym punkcie w centrum miasta. Co więcej, usługę...
Czytaj dalej

Drukarnia Katowice – na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Drukarnia Katowice - na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Drukarni w Katowicach jest kilkanaście, więc na brak ofert nie...
Czytaj dalej

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć.

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć. Ksero Katowice to usługa, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Coraz więcej osób wie...
Czytaj dalej

Jaki rodzaj bindowania i typ oprawy wybrać?

Możliwość szybkiego, trwałego i estetycznego połączenia nawet kilkuset arkuszy okazuje się potrzebna w wielu sytuacjach. W zależności od przeznaczenia, ale również objętości projektu, możesz wybrać różne typy opraw i bindowań. Dowiedz się więcej na ten temat.

Spis treści: 

  • Bindowanie Katowice
  • Rodzaje bindowań
  • Oprawa prac dyplomowych Katowice
  • Jaki typ oprawy wybrać?

Profesjonalnie wydrukowane dokumenty warto uporządkować i zabezpieczyć na przykład za pomocą bindowania lub oprawy. Tym bardziej, że budżetowe wersje tych metod są naprawdę tanie, a te dedykowane do konkretnych zastosowań (np. oprawy na prace magisterską) prezentują się wyjątkowo elegancko. Sprawdź typy opraw oraz rodzaje bindowania dostępne w Drukorzu.

Bindowanie Katowice

Aby skorzystać z usługi bindowania lub oprawiania prac w Katowicach, odwiedź nasz punkt przy ulicy Stawowej 8. Możesz przynieść już wydrukowane dokumenty albo jedynie ich cyfrowe wersje i zamówić u nas również wydruk. A jeśli zależy Ci na czasie, skorzystaj z naszej drukarni on-line i wyślij do nas pliki do wydrukowania, w opisie zaznaczając, że zlecasz także bindowanie lub oprawianie. 

Wszystkie zlecenia wykonujemy na bieżąco, więc możesz być pewny, że czas realizacji będzie krótki. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki rodzaj bindowania wybrać, zapytaj naszą obsługę – chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie, zarówno pod kątem finansowym, jak i estetycznym. 

Rodzaje bindowań

Sprawdź nasze propozycje trwałego i estetycznego połączenia dokumentów. Oferujemy:

– standardowe bindowanie z plastikowymi grzbietami. Z przodu okładka wykonana jest z transparentnej folii, natomiast z tyłu znajduje się twarda tektura. W ten sposób maksymalnie możemy połączyć 300 stron. Jest to najatrakcyjniejsza oferta pod względem cenowym,

– termobindowanie, które polega na łączeniu dokumentów na gorąco w specjalne okładki z przeźroczystą pierwsza stroną. Efekt jest tak elegancki, że często właśnie w ten sposób oprawiamy prace dyplomowe oraz magisterskie. W przeciwieństwie do standardowego bindowania w tej metodzie nie ma już możliwości dodania lub usunięcia stron. 

Oprawa prac dyplomowych Katowice

Klientom, którzy szukają rozwiązań zapewniających jeszcze lepsze efekty wizualne, polecamy oprawy kanałowe miękkie lub twarde. Zbudowane są ze specjalnego kanału zaciskowego połączonego z okładkami. Do takiej oprawy można później dodać kartki, a całość zawsze wygląda wyjątkowo atrakcyjnie. Dotyczy to szczególnie twardych opraw kanałowych, które mogą mieć fabryczny tytuł np. „Praca magisterska” itp. 

Jaki typ oprawy wybrać?

Każda z oferowanych przez nas metod łączenia stron trwale je zabezpiecza, dlatego wyboru optymalnego sposobu zwykle dokonuje się ze względu na koszty. Standardowe bindowanie jest najtańsze, natomiast najdroższe – stylowe, twarde oprawy kanałowe. 

W praktyce do dokumentów podręcznych (np. notatek, prezentacji) klienci wybierają bindowanie. Jeżeli zależy im również na bardziej eleganckim wyglądzie, decydują się na termobindowanie. Ważne dokumenty, projekty i opracowania najlepiej prezentują się w oprawach kanałowych.