Plakaty

Wysokiej jakości kolorowe plakaty Katowice

Drukujemy plakaty o dowolnych rozmiarach do 110 cm szerokości. Najlepsze efekty uzyskujemy na papierze kredowym w wykończeniu błyszczącym lub matowym. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń Konica Minolta oraz Canon kolory są idealnie nasycone. 

  • formaty maksymalnie do B0
  • papier zwykły o różnych gramaturach lub kreda mat albo błysk 
  • bardzo wyraziste kolory
Plakaty w centrum Katowic

Cennik kolorowych plakatów w Katowicach

Format

Wymiary (mm)

Cena

A5

148 x 210

2.90 zł

A4 

210 x 297 

4.90 zł

A3

297 x 420 

6.90 zł

A2

420 x 594

15.90 zł

A1

594 x 841

31.90 zł

A0

841 x 1189

64.90 zł

B2

500 x 707

22.90 zł

B1 

707 x 1000

44.90 zł

B0

1000 x 1414

89.90 zł

Przy większych nakładach plakatów, koniecznie skontaktuj się z nami, aby sprawdzić, jaki rabat otrzymasz.

Wydrukowaliśmy na
naszym firmowym blogu

Na naszym blogu znajdziesz branżowe wpisy, poradniki i ciekawostki, dotyczące usług ksero, drukarni on line oraz całej oferty Drukorza. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie. Oprawa i drukowanie prac dyplomowych to usługi, które powinien wykonać specjalista. Od jego doświadczenia zależy...
Czytaj dalej

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu Druk wielkoformatowy w Katowicach wygodnie zrealizujesz w naszym punkcie w centrum miasta. Co więcej, usługę...
Czytaj dalej

Drukarnia Katowice – na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Drukarnia Katowice - na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Drukarni w Katowicach jest kilkanaście, więc na brak ofert nie...
Czytaj dalej

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć.

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć. Ksero Katowice to usługa, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Coraz więcej osób wie...
Czytaj dalej

Wszystko o drukowaniu kolorowych plakatów

Plakaty wciąż żyją, a ich drukowanie staje się coraz powszechniejsze. Takie usługi zamawiają już nie tylko firmy i agencje marketingowej, ale również prywatne osoby, które doceniają wartości estetyczne tej formy sztuki. Dowiedz się więcej o drukowaniu plakatów. 

Spis treści: 

  • Plakaty Katowice – gdzie drukować?
  • Na jakim papierze drukować plakaty?
  • Czy plakat może być ozdobą?
  • Plakaty do salonu

Dobre plakaty pełnią nie tylko funkcję reklamową, ale posiadają również niemałą wartość artystyczną. Te najlepsze, najsłynniejsze lub po prostu najbardziej poruszające, żyją własnym życiem i często nawet po wielu latach drukowane są przez fanów, którzy dekorują nimi prywatne lub firmowe wnętrza. Ale gdzie w Katowicach wydrukować plakat i dlaczego właśnie tam?

Plakaty Katowice – gdzie drukować?

Jeżeli zależy Ci na naprawdę wysokiej jakości druku oraz wyjątkowym efekcie wydrukowanego plakatu, skorzystaj z naszych usług. Znajdujemy się w Katowicach, przy ulicy Stawowej 8, czyli praktycznie w centrum miasta. 

Na tle konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim wysokiej klasy druk, dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń renomowanej firmy Konica Minolta. Ponadto oferujemy Ci sympatyczną obsługę i krótkie terminy realizacji usług. Sprawdź naszą pełną ofertę.

Na jakim papierze drukować plakaty?

Aby plakat prezentował się atrakcyjnie, musi być wydrukowany na odpowiednim papierze. Oczywiście, możemy zrealizować tę usługę na zwykłym papierze, ale znacznie lepsze efekty otrzymasz, wybierając papier kredowy (matowy lub błyszczący). Zwróć uwagę na tę opcję szczególnie wtedy, gdy potrzebujesz plakatu do dekoracji pomieszczenia.

Warto także zastanowić się nad wymiarami, czyli formatem wydruku. Oferujemy plakaty w wielu formatach od A5 do A3+. Pamiętaj, że im większy będzie Twój wydrukowany plakat, tym lepsze wrażenie uzyskasz. Do celów reklamowych najbardziej rentowny może się jednak okazać jeden z mniejszych formatów – tu wszystko zależy od budżetu projektu.

Czy plakat może być ozdobą?

Zdecydowanie tak. Wie o tym każdy, kto choć przez chwilę w młodości zbierał plakaty drukowane w czasopismach. Dobry plakat przekazuje w prosty sposób wartości, które poruszają każdego, myślącego człowieka. Nic więc dziwnego w tym, że organizowane są rozmaite wystawy czy konkursy plakatów.

Niektóre z prac wystawianych na takich eventach osiągają ceny zbliżone do obrazów. Popularne są również stare plakaty, których wartość artystyczną dodatkowo zwiększają okoliczności ich powstania lub publikacji. Dlatego warto zauważyć, że nawet w czasach powszechnej digitalizacji, dobry, profesjonalnie wydrukowany plakat nadal pełni swoją funkcję, przyciągając uwagę oglądającego i w prosty sposób komunikując często bardzo skomplikowane przekazy.

Plakaty do salonu

Wielu klientów zwraca się do nas z prośbami o wydrukowanie ulubionych plakatów, które następnie wieszają w salonie lub innych prywatnych pomieszczeniach. Wysoka jakość wydruku w połączeniu z profesjonalnym papierem w dużym formacie sprawiają, że tego typu realizacje prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. 

Plakaty do salonu warto dodatkowo oprawić, jak na prawdziwe dzieła sztuki przystało. Dzięki temu montaż na ścianie będzie łatwiejszy, a sam plakat zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Bez względu na to, czy potrzebujesz plakatów do salonu, czy w celach komercyjnych, skontaktuj się z nami i zapytaj o bezpłatną wycenę druku. Będziesz mile zaskoczony.