Plakaty

Wysokiej jakości kolorowe plakaty

Drukujemy plakaty o dowolnych rozmiarach aż do 32 x 45 cm. Najlepsze efekty uzyskujemy na papierze kredowym w wykończeniu błyszczącym lub matowym. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń Konica Minolta kolory są idealnie nasycone. 

  • formaty od A5 do A3+
  • papier zwykły o różnych gramaturach lub kreda mat albo błysk 
  • bardzo wyraziste kolory
posters-gfafc7ee4d_1920

Cennik kolorowych plakatów

Ze względu na indywidualny charakter tego rodzaju zleceń, ostateczną cenę wydruku plakatów zawsze ustalamy po zapoznaniu się ze szczegółami projektu. Nasze orientacyjne ceny za sztukę:

  • A5 – od 2,90 zł
  • A4 – od 4,90 zł
  • A3 – od 6,90 zł

O wysokości rabatu decyduje przede wszystkim nakład. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółową wycenę Twojego zlecenia.

Wszystko o drukowaniu kolorowych plakatów

Plakaty wciąż żyją, a ich drukowanie staje się coraz powszechniejsze. Takie usługi zamawiają już nie tylko firmy i agencje marketingowej, ale również prywatne osoby, które doceniają wartości estetyczne tej formy sztuki. Dowiedz się więcej o drukowaniu plakatów. 

Spis treści: 

  • Plakaty Katowice – gdzie drukować?
  • Na jakim papierze drukować plakaty?
  • Czy plakat może być ozdobą?
  • Plakaty do salonu

Dobre plakaty pełnią nie tylko funkcję reklamową, ale posiadają również niemałą wartość artystyczną. Te najlepsze, najsłynniejsze lub po prostu najbardziej poruszające, żyją własnym życiem i często nawet po wielu latach drukowane są przez fanów, którzy dekorują nimi prywatne lub firmowe wnętrza. Ale gdzie w Katowicach wydrukować plakat i dlaczego właśnie tam?

Plakaty Katowice – gdzie drukować?

Jeżeli zależy Ci na naprawdę wysokiej jakości druku oraz wyjątkowym efekcie wydrukowanego plakatu, skorzystaj z naszych usług. Znajdujemy się w Katowicach, przy ulicy Stawowej 8, czyli praktycznie w centrum miasta. 

Na tle konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim wysokiej klasy druk, dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń renomowanej firmy Konica Minolta. Ponadto oferujemy Ci sympatyczną obsługę i krótkie terminy realizacji usług. Sprawdź naszą pełną ofertę.

Na jakim papierze drukować plakaty?

Aby plakat prezentował się atrakcyjnie, musi być wydrukowany na odpowiednim papierze. Oczywiście, możemy zrealizować tę usługę na zwykłym papierze, ale znacznie lepsze efekty otrzymasz, wybierając papier kredowy (matowy lub błyszczący). Zwróć uwagę na tę opcję szczególnie wtedy, gdy potrzebujesz plakatu do dekoracji pomieszczenia.

Warto także zastanowić się nad wymiarami, czyli formatem wydruku. Oferujemy plakaty w wielu formatach od A5 do A3+. Pamiętaj, że im większy będzie Twój wydrukowany plakat, tym lepsze wrażenie uzyskasz. Do celów reklamowych najbardziej rentowny może się jednak okazać jeden z mniejszych formatów – tu wszystko zależy od budżetu projektu.

Czy plakat może być ozdobą?

Zdecydowanie tak. Wie o tym każdy, kto choć przez chwilę w młodości zbierał plakaty drukowane w czasopismach. Dobry plakat przekazuje w prosty sposób wartości, które poruszają każdego, myślącego człowieka. Nic więc dziwnego w tym, że organizowane są rozmaite wystawy czy konkursy plakatów.

Niektóre z prac wystawianych na takich eventach osiągają ceny zbliżone do obrazów. Popularne są również stare plakaty, których wartość artystyczną dodatkowo zwiększają okoliczności ich powstania lub publikacji. Dlatego warto zauważyć, że nawet w czasach powszechnej digitalizacji, dobry, profesjonalnie wydrukowany plakat nadal pełni swoją funkcję, przyciągając uwagę oglądającego i w prosty sposób komunikując często bardzo skomplikowane przekazy.

Plakaty do salonu

Wielu klientów zwraca się do nas z prośbami o wydrukowanie ulubionych plakatów, które następnie wieszają w salonie lub innych prywatnych pomieszczeniach. Wysoka jakość wydruku w połączeniu z profesjonalnym papierem w dużym formacie sprawiają, że tego typu realizacje prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. 

Plakaty do salonu warto dodatkowo oprawić, jak na prawdziwe dzieła sztuki przystało. Dzięki temu montaż na ścianie będzie łatwiejszy, a sam plakat zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Bez względu na to, czy potrzebujesz plakatów do salonu, czy w celach komercyjnych, skontaktuj się z nami i zapytaj o bezpłatną wycenę druku. Będziesz mile zaskoczony.