Druk wielkoformatowy Katowice

Drukowanie, skanowanie, kserowanie w wielkim formacie w Katowicach

Druk wielkoformatowy to nasza najnowsza usługa. Profesjonalny ploter oraz wielkoformatowy skaner umożliwiają nam wykonywanie w wielkich formatach nie tylko wydruków, ale także skanów oraz kserokopii. Drukujemy materiały także w niestandardowych formatach, a następnie przycinamy do wymiarów netto.

Druk wielkoformatowy Katowice
do formatu A 3
druk, ksero, skanowanie
nawet 60 min
czas realizacji zlecenia
0 rodzaje
wielkoformatowych usług
Druk wielkoformatowy dla architektów

Wielkoformatowe wydruki - dla projektantów i marketingu

W druku wielkoformatowym wysoka jakość to podstawa. Plany architektonicznie oraz rysunki CAD, drukowane na naszym ploterze, charakteryzują się wyjątkową dokładnością. Wielkoformatowy wydruk plakatów i grafik na specjalnym papierze zapewnia uzyskanie doskonałego efektu wizualnego, który wzmocni Twoje działania marketingowe. 

Druk wielkoformatowy Katowice
- cennik usług

Ceny wydruku planów, rysunków, map CAD:

Format

Rodzaj

Cena

A2

czarno-biały

4.00 zł

 

kolor 

6.00 zł

A1

czarno-biały

6.50 zł

 

kolor

12.00 zł

A0 

czarno-biały

10.50 zł

 

kolor

18.00 zł

Cennik wydruków pełnokolorowych i plakatów

Format

Wymiary (mm)

Cena

A2

420 x 594

15.90 zł

A1

594 x 841

31.90 zł

A0

841 x 1189

64.90 zł

B2

500 x 707

22.90 zł

B1 

707 x 1000

44.90 zł

B0

1000 x 1414

89.90zł

Ceny kserowania i skanowania wielkoformatowego

Format

Rodzaj

Cena

Skan A2

czarno-biały

4.00 zł

Skan A2

kolor 

4.50 zł

Skan A1

czarno-biały

7.00 zł

Skan A1

kolor

8.50 zł

Skan A0 

czarno-biały

9.00 zł

Skan A0

kolor

14.50 zł

Ksero A2

czarno-białe

4.50 zł

Ksero A2 

kolor

6.50 zł

Ksero A1 

czarno-białe

7.00 zł

Ksero A1

kolor

12.50 zł

Ksero A0

czarno-białe

12.00 zł

Ksero A0 

kolor

19.50 zł

Odbierz Twoje wielkoformatowe wydruki, skany i kserokopie w naszym punkcie przy ul. Stawowej 8 w Katowicach. Zapraszamy!

Wydrukowaliśmy na
naszym firmowym blogu

Na naszym blogu znajdziesz branżowe wpisy, poradniki i ciekawostki, dotyczące usług ksero, drukarni on line oraz całej oferty Drukorza. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie. Oprawa i drukowanie prac dyplomowych to usługi, które powinien wykonać specjalista. Od jego doświadczenia zależy...
Czytaj dalej

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu Druk wielkoformatowy w Katowicach wygodnie zrealizujesz w naszym punkcie w centrum miasta. Co więcej, usługę...
Czytaj dalej

Drukarnia Katowice – na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Drukarnia Katowice - na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Drukarni w Katowicach jest kilkanaście, więc na brak ofert nie...
Czytaj dalej

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć.

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć. Ksero Katowice to usługa, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Coraz więcej osób wie...
Czytaj dalej

Druk wielkoformatowy w Katowicach - czy znasz te fakty?

Druk wielkoformatowy w Katowicach to usługa, którą świadczy kilka firm. Jeżeli jednak w centrum Twojego zainteresowania jest przede wszystkim wysoka jakość wydruku, skorzystaj z pomocy Drukorza. A wcześniej dowiedz się więcej o wydrukach wielkoformatowych. 

Spis treści: 

  • Druk wielkoformatowy – co to jest? 
  • Wydruk wielkoformatowy zdjęć
  • Druk wielkoformatowy na ścianę.
  • Inne wielkoformatowe usługi poligraficzne w Katowicach

Z usługi druku wielkoformatowego w Katowicach korzystać będą przede wszystkim biura projektowe, architekci oraz agencje marketingowe. Pamiętajmy jednak, że ta oferta skierowana jest również do osób, które chciałyby wydrukować w doskonałej jakości plakaty i inne grafiki w większych formatach. Odkryj fakty na temat druku wielkoformatowego w Katowicach. 

Druk wielkoformatowy – co to jest? 

Druk wielkoformatowy to usługa, w ramach której przenosimy grafiki w postaci cyfrowej na materiały o wymiarach większych niż format A3. Służą do tego specjalne urządzenia, dobierane w zależności od techniki, wykorzystywanej w wielkoformatowym drukowaniu. My wybraliśmy profesjonalny ploter CANON IPF840 M40, umożliwiający drukowanie oraz skanowanie materiałów w formatach do A0. 

Z usług wielkoformatowego druku oraz skanowania korzystają przede wszystkim:

  • biura projektowe,
  • architekci,
  • inżynierowie,
  • kierownicy prac budowlanych,
  • agencje marketingowe.

We wszystkich tych branżach pojawia się potrzeba wydruku lub obróbki materiałów o dużych formatach (np. planów, schematów, projektów czy materiałów promocyjnych). Z usługi tej może jednak skorzystać każdy, kto oczekuje wysokiej jakości wydruku grafiki w naprawdę dużym formacie.

Wydruk wielkoformatowy zdjęć

Doskonała jakość druku, którą oferuje nasz ploter, umożliwia również wydruk wielkoformatowy zdjęć. W ten sposób tworzymy fotografię o maksymalnej wysokości (szerokości) ponad 110 cm i teoretycznie nieskończonej długości. 

Co więcej, dzięki zastosowaniu specjalnego papieru, który doskonale przyjmuje atrament, wielkoformatowe zdjęcia posiadają żywe, naturalne kolory. Takie olbrzymie zdjęcie to doskonały pomysł na prezent, ale także oryginalny sposób dekoracji przestrzeni wypoczynkowej lub miejsca pracy. 

Druk wielkoformatowy na ścianę

Podobnie sprawa wygląda w przypadku materiałów marketingowych oraz innych grafik, których wielkoformatowe wydruki można np. powiesić na ścianie. Pamiętajmy, że oferowane przez nas wydruki przeznaczone są do wnętrz, ale po zalaminowaniu lub zabezpieczeniu przed wilgocią w innych sposób, mogą być umieszczane również na zewnątrz pomieszczeń. 

Nie zmienia to jednak faktu, że w ten sposób szybko i w rozsądnej cenie możesz otrzymać doskonałej jakości, trwałe wydruki wielkoformatowe na ścianę, którymi mogą być np. materiały promocyjne, logotypy, elementy prezentacji czy komunikacji. 

Inne wielkoformatowe usługi poligraficzne w Katowicach

Z wielkoformatowym drukiem łączą się również usługi skanowania oraz kopiowania materiałów w rozmiarze do formatu A0. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości skanach lub ksero wielkoformatowego, odwiedź nasz punkt i przekonaj się, jak wiernie możemy przenieść Twój projekt do wersji cyfrowej lub skopiować go, praktycznie bez utraty najdrobniejszych szczegółów.