Zamów wydruk online

Prześlij plik do wydrukowania

Prześlij plik do wydrukowania na adres kato@drukorz.pl lub za pomocą poniższego formularza

Wyślij Twój plik do nas i odbierz wydruk w punkcie ksero w centrum Katowic

Usługa wydruku online jest wygodna, a u nas również wyjątkowo szybka. Po prostu wyślij nam swój plik do wydrukowania za pomocą formularza, który znajduje się na samej górze tej strony albo na nasz adres mailowy. Uzupełnij informację o parametrach wydruku według tej instrukcji.

Gotowy wydruk możesz odebrać w dowolnym terminie. Wszystkie zlecenia realizujemy szybciej, niż duże drukarnie. Pliki, które nie wymagają dużej obróbki, drukujemy nawet w ciągu kwadransa!

Szukasz super szybkiej drukarni? Jesteśmy tu dla Ciebie!

cyfrowy druk wysokiej jakości na formatach od A6 do A0 i maksymalnej gramaturze 300g na różnych rodzajach papierów

wygodna wysyłka online plików do druku, płatność przy odbiorze,

wydruki gotowe nawet ciągu kilkunastu minut

0 minut
wydruki nawet w ciągu
0 g
maksymalna gramatura papieru
0
średnia dzienna ilość zrealizowanych zleceń
usługi skanowania w centrum Katowic

Szybka drukarnia w centrum Katowic

Realizujemy druk cyfrowy na urządzeniach wielofunkcyjnych liderów na rynku, firm Konica Minolta oraz Canon. Co więcej, nasze maszyny są regularnie regularnie serwisowane, dlatego jakość Twoich wydruków jest zawsze bardzo wysoka. 

Uruchomiliśmy już opcję druku wielkoformatowego. Aktualnie drukujemy na papierze o maksymalnej gramaturze 300g, w formatach od A6 do A0. Możesz wybrać z spośród wielu rodzajów papieru: 

 • zwykłe, 
 • matowe, 
 • z połyskiem,
 • kredowe, 
 • ozdobne, 
 • kolorowe.

Wydruk Katowice - cennik

Format

Kolor

Ilość kopii

Cena

A4

czarno-biały

do 20

0.40 zł

 

 

21 – 50

0.30 zł

 

 

51 – 500 

0.20 zł

 

 

501 – 1000 (2 str)

0.15 zł

  

od 1001 (2 str)

0.12 zł

A3

czarno-biały

do 20

0.80 zł

 

 

21 – 50

0.60 zł

 

 

51 – 500

0.40 zł

 

 

501 – 1000 (2 str)

0.30 zł

  

od 1001 (2 str)

0.24 zł

A4

kolor

do 5

2.00 zł

 

 

6 – 50

1.50 zł

 

 

51 – 100

1.20 zł

 

 

101 – 200

1.00 zł

 

 

od 201 

0.90 zł

A3

kolor

do 5

4.00 zł

 

 

6-50

3.00 zł

 

 

51-200

2.40 zł

 

 

od 201

1.80 zł

Ceny wydruku planów, rysunków, map CAD:

Format

Rodzaj

Cena

A2

czarno-biały

4.00 zł

 

kolor 

6.00 zł

A1

czarno-biały

6.50 zł

 

kolor

12.00 zł

A0 

czarno-biały

10.50 zł

 

kolor

18.00 zł

Cennik wielkoformatowych wydruków pełnokolorowych i plakatów

Format

Wymiary (mm)

Cena

A2

420 x 594

15.90 zł

A1

594 x 841

31.90 zł

A0

841 x 1189

64.90 zł

B2

500 x 707

22.90 zł

B1 

707 x 1000

44.90 zł

B0

1000 x 1414

89.90zł

Wyślij plik i odwiedź nas

Prześlij nam swoje pliki do wydrukowania za pomocą formularza. Odbierz gotowe wydruki w naszym punkcie przy ul. Stawowej 8 w Katowicach. Zapraszamy!

Wydrukowaliśmy na
naszym firmowym blogu

Na naszym blogu znajdziesz branżowe wpisy, poradniki i ciekawostki, dotyczące usług ksero, drukarni on line oraz całej oferty Drukorza. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie. Oprawa i drukowanie prac dyplomowych to usługi, które powinien wykonać specjalista. Od jego doświadczenia zależy...
Czytaj dalej

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu Druk wielkoformatowy w Katowicach wygodnie zrealizujesz w naszym punkcie w centrum miasta. Co więcej, usługę...
Czytaj dalej

Drukarnia Katowice – na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Drukarnia Katowice - na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Drukarni w Katowicach jest kilkanaście, więc na brak ofert nie...
Czytaj dalej

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć.

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć. Ksero Katowice to usługa, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Coraz więcej osób wie...
Czytaj dalej

Drukarnia on-line - co warto wiedzieć?

Najlepsze firmy w każdej branży zawsze wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Dlatego uruchomiliśmy drukarnię on-line, która zapewni Ci wymierne korzyści. Sprawdź szczegóły tej oferty i dowiedz się, czym jest wydruk on-line oraz jak z niego skorzystać?

Spis treści:

 • Co to jest drukarnia on-line?
 • Jak zlecić wydruk on-line?
 • Instrukcja przesyłania plików 
 • Jak realizowana jest ta usługa?
 • Co zyskasz, dzięki drukarni online?

Najlepsza drukarnia w Katowicach troszczy się o to, co dla wielu, jeżeli nie wszystkich, jej Klientów jest najcenniejsze: ich czas. Pomaga w tym nasza nowa usługa, czyli wydruk on-line. Dowiedz się, jak wysłać do nas plik i jakie informacje musisz umieścić w swoim zleceniu.  

Co to jest drukarnia on-line?

Wydruk on-line to nowoczesna usługa, w której klient może przesłać nam pliki przeznaczone do drukowania. Wysyłkę można zrealizować na dwa sposoby:

– za pomocą formularza, który znajduje się na górze tej podstrony,

– za pomocą zwykłego maila na nasz firmowy adres: kato@drukorz.pl

W każdym z tych przypadków konieczne jest dołączenie szczegółów realizacji zamówienia, o których piszemy w dalszej części tekstu. Zlecenia przyjmujemy i realizujemy w godzinach pracy, dlatego wysyłając do nas pliki do druku w dni wolne lub po zamknięciu firmy, oczekuj ich wydruku w najbliższym dniu roboczym. Jeżeli zależy Ci na szybkiej realizacji usługi, napisz o tym w zgłoszeniu lub zadzwoń i poinformuj nas po wysłaniu plików. 

Jak zlecić wydruk on-line?

Formularz u góry tej strony umożliwia przesyłanie plików przeznaczonych do wydruku. Aby chronić się przed spamem, możliwość wysyłki zabezpieczyliśmy mechanizmem anytrobotowym. Pliki, które wyślesz, wraz z danymi kontaktowymi oraz opisem realizacji, trafią na naszą skrzynkę mailową. Zanim udostępnisz nam swoje dane, przeczytaj proszę naszą Politykę prywatności.

Z dokumentem tym zapoznaj się także przed skorzystaniem z drugiej opcji wysyłki plików do druku, czyli za pomocą zwykłej wiadomości email. Tę metodę polecamy zwłaszcza wtedy, kiedy dokumentów do wydrukowania jest kilka lub nawet kilkadziesiąt ze względu na prawdopodobnie łatwiejszy sposób dodania ich wszystkich do wiadomości. 

Instrukcja przesyłania plików 

 1. Przygotuj u siebie kopie dokumentów, które chcesz wydrukować.
 2. Wgraj je do formularza z górnej sekcji tej strony lub załącz w wiadomości mailowej na adre kato@drukorz.pl.
 3. Koniecznie napisz w formularzu lub wiadomości:
 • czy wydruk ma być jedno czy dwustronny?
 • na jakim formacie papieru?
 • na papierze jakiego rodzaju i o jakiej gramaturze?
 • czy wydruk ma być kolorowy czy czarno-biały?
 • w jakiej liczbie egzemplarzy?
 • jeżeli chcesz skorzystać z usług dodatkowych (np. bindowania), uzupełnij informację o szczegółach realizacji (np. bindowanie po dłuższym lub krótszym boku).

4. Nie zapomnij dodać swoich danych kontaktowych, a w szczególności numeru telefonu, abyśmy mogli szybko się z Tobą skontaktować. 

5. Kliknij w przycisk Wyślij na formularzu albo wyślij do nas wiadomości email. 

Jeżeli wszystko przebiegnie prawidłowo, przyjdź do nas w ustalonym przez Ciebie terminie, zapłać za usługę i odbierz wydruki. Jeżeli natomiast w trakcie realizacji pojawią się komplikację, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie tak szybko, jak to tylko możliwe. 

Jak realizowana jest ta usługa?

Po otrzymaniu plików sprawdzamy projekt pod kątem przygotowania do wydruku. Z reguły najlepiej w tym aspekcie prezentują się pliki w formacie pdf. Obsługujemy również inne rozszerzenia np.:

 • doc,
 • jpg,
 • png.

Jednakże wydruki dokumentów w tych postaciach mogą się różnić od cyfrowych oryginałów, za co nie ponosimy odpowiedzialności. Dlatego rekomendujemy konwersję do formatu  pdf. 

Jeżeli w treści zamówienia otrzymaliśmy komplet informacji o szczegółach realizacji, przystępujemy do druku. Ale kiedy klient nie przekazał wszystkich parametrów, musimy się z nim skontaktować i ustalić szczegóły. Twój wydruk będzie gotowy do odebrania w ustalonym terminie

Co zyskasz, dzięki drukarni online?

Podstawową, chociaż oczywiście nie jedyną, zaletą usługi wydruku on-line, jest oszczędność Twojego czasu, ponieważ odwiedzasz nasz punkt tylko raz, po odbiór wydruków. Poza tym w ten sposób możesz przekazać nam materiały do wydrukowania także poza godzinami pracy lub w święta. 

Wszystkie wydruki wykonujemy na urządzeniach firm Konica Minolta i Canon, zapewniających wyjątkowe nasycenie barw. A dzięki różnorodnym rodzajom papierów i gramatur Twoje wydruki mogą być nie tylko wyjątkowo atrakcyjne cenowo, ale także prezentować się bardzo elegancko.