Ulotki

Tanie ulotki w wysokiej jakości

Wydrukujemy Twoje ulotki w dowolnym formacie i na dowolnym papierze. Ale wszystkie będą wysokiej jakości i w przystępnej cenie. Sprawdź również inne materiały reklamowe, które możemy dla Ciebie przygotować. 

 • wiele rodzajów ulotek i broszur
 • zawsze konkurencyjne ceny
 • szybkie terminy realizacji
brochures-gc8c1aba8d_1920
0
różne formaty
0
rodzaje wydruku
0
rodzaje papieru o różnej gramaturze

Ulotki składane i broszury - szybko

Zamów w Drukorzu ulotki jedno- i dwustronne, składane na pół albo w literę Z, broszury reklamowe, zszywane w środku mini książeczki, profesjonalne menu do restauracji i inne materiały reklamowe oraz dyplomy, świadectwa i certyfikaty. Każde zlecenie realizujemy szybko, na wysokiej jakości urządzeniach wielofunkcyjnych Konica Minolta.

Ceny druku ulotek i broszur

Cenę wydruku ulotek i broszur zawsze ustalamy indywidualnie dla każdego Klienta, uwzględniając szczegóły projektu oraz nakład, rodzaj papieru i jego format.

Orientacyjne ceny dla nakładu 200 szt, papier 130g kreda mat lub błysk:

 

Ulotki jednostronne: 

A6 – 0,80 zł/szt

A5 – 1,30 zł/szt 

A4 – 1,80 zł/szt

 

Ulotki dwustronne: 

A6 – 1,20 zł/szt

A5 – 2,20 zł/szt

A4 – 3,20 zł/szt

 

Odwiedź nasz punkt przy przy ul. Stawowej 8 w Katowicach, aby otrzymać szczegółową wycenę. Możesz także wysłać maila z opisem zlecenia i zapytaniem o koszty, albo po prostu do nas zadzwonić +48 571 435 999

Ulotki, ulotki składane, broszury

Ulotki to sprawdzony sposób na szybki i tani kolportaż dowolnych treści. Natomiast broszury reklamowe oraz inne rodzaje wydruków specjalnych świetnie sprawdzają się w firmach usługowych. Warunek jest tylko jeden: muszą być dobrej jakości, by wyglądać profesjonalnie, bo wtedy właśnie w takich sposób klient postrzegał Twoją ofertę. 

Spis treści: 

 • Jak wybrać format ulotki?
 • Ulotki Katowice – od czego zależy cena? 
 • Dodatkowa oferta Drukorza
 • Ulotki Katowice

Ulotki posiadają długą tradycję. Od setek lat służą do przekazywania informacji, chociaż jeszcze nigdy w historii nie wyglądały tak profesjonalnie, jak współczesne. Dowiedz się więcej na temat ulotek i broszur reklamowych, które wykonujemy w Drukorzu.

Jak wybrać format ulotki?

Standardowe ulotki drukujemy w jednym z trzech podstawowych formatów A6, A5 lub A4, przy czym możesz zdecydować, czy wydruk ma być jedno- czy dwustronny. Najmniejszy i najtańszy format A6 posiada wymiary 14,8×10,5 cm i świetnie nadaje się do krótkich, treściwych przekazów (np. informacja o otwarciu sklepu, okazyjny rabat itp). 

Ulotki w formacie A5, czyli dwa razy większe, niż A6, wybierają najczęściej Ci klienci, którzy do przekazania mają dużo informacji. Pamiętaj, że dzięki wysokiej jakości druku, na Twoich ulotkach może znaleźć się nie tylko tekst, ale również szczegółowa grafika. Format A5 świetnie nadaje się do prezentacji zdjęć lub innego rodzaju obrazków. 

Największe ulotki w formacie A4 przypominają małe plakaty. Ten format prezentuje się najbardziej okazale, ale pamiętaj, że kolportaż ulotek w tych rozmiarach może być trudniejszy, a więc i droższy, niż pozostałych dwóch. 

W naszej ofercie znajdziesz także ulotki składane, przypominające kształtem literę Z. Takie foldery wyglądają bardzo profesjonalnie, dlatego zamawiają je klienci, którym zależy nie tylko na przekazaniu treści, ale także zbudowaniu odpowiedniego wizerunku firmy.

Ulotki Katowice – od czego zależy cena? 

Cena wydruku ulotek najmocniej zależy oczywiście od wybranego formatu. Nie jest to jednak jedyny czynnik. Ważne są także: 

 • nakład ulotek, 
 • rodzaj wydruku (jedno- lub dwustronny), 
 • typ druku (kolorowy albo czarno-biały),
 • gatunek papieru i jego gramatura.

Jeżeli chcesz poznać dokładną cenę druku Twoich ulotek, skontaktuj się z nami. Możesz przesłać swój projekt na adres kato@drukorz.pl wraz z numerem telefonu. Oddzwonimy z wyceną.

Dodatkowa oferta Drukorza

W naszej ofercie znajdziesz również broszury reklamowe o różnych kształtach i rozmiarach. Tego rodzaju wydruki doskonale sprawdzają się w rolach np. menu do restauracji czy informacji dla gości hotelowych. Laminowane broszury reklamowe okazują się trwałe i znacznie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, niż wersje bez laminacji. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci najlepszą realizację Twojego pomysłu. 

Ulotki Katowice

Ulotki Katowice, które drukujemy, charakteryzują się wysoką jakością zarówno papieru, jak i wydruku przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Jeżeli oczekujesz miłej, fachowej obsługi oraz szybkiej realizacji zlecenia, skorzystaj z naszych usług. Drukorz – Twoje profesjonalne ulotki Katowice i broszury reklamowe.