Oprawianie prac dyplomowych

Oprawianie prac dyplomowych w Katowicach.
Nawet w 15 minut.

Teraz Twoja praca dyplomowa może zyskać oprawę o jakości, na którą naprawdę zasługuje. Oferujemy twarde oprawy prac dyplomowych, magisterskich, licencjackich i innych. Na oprawach znajdują się napisy, odpowiadające zawartości dzieła. 

 • bardzo trwałe i wyjątkowo estetyczne
 • różne wzory i kolory opraw
 • stylowe oprawy z tłoczonymi napisami
Katowice - oprawianie prac dyplomowych
0 +
wydrukowanych i oprawionych prac
0
kolorów twardych opraw
0
rodzaje oprawiania

Oprawy kanałowe miękkie i twarde w Katowicach.

Dla szczególnie ważnych prac proponujemy twarde oprawy kanałowe. Dzięki nim trwale połączysz nawet 300 kartek, tworząc publikację, która już na pierwszy rzut oka wyglądać będzie wyjątkowo profesjonalnie. 

Do oprawienia innych rodzajów prac dyplomowych możesz wybrać również miękkie oprawy kanałowe, które są tańsze. Zapewnią one zawartości należytą ochronę, a całości dzieła elegancki wygląd.

Kolorowe oprawy prac w Katowicach

Wybierz kolorowe oprawy
i kompleksową obsługę

Wybierz oprawę różową, czarną albo bordową. Dostępne są również oprawy granatowe oraz zielone. W wersjach z napisami lub bez. U nas dopasujesz oprawę nie tylko do Twojej pracy, ale również Twojego indywidualnego stylu.  


Oferujemy kompleksową usługę wydruku połączonego z oprawianiem pracy, którą wykonamy dla Ciebie nawet w 15 minut. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, ponieważ wszystko zrealizujesz w jednym punkcie. Możesz nawet wysłać do nas pracę w postaci pliku i zapłacić za całość przy odbiorze. A jeśli oczekujesz jeszcze więcej, mamy opcję druku na papierze o super jakości.

Koszty oprawnia prac dyplomowych

W zależności od rodzaju wybranej oprawy, oprawianie prac dyplomowych wykonujemy już  od 19 złotych (oprawy kanałowe), a cena najprostszego bindowania zaczyna się już od 4 zł. 

 Odbierz Twoje oprawione prace w naszym punkcie przy ul. Stawowej 8 w Katowicach. Zapraszamy!

Oprawianie prac dyplomowych Katowice – co warto wiedzieć?

Oprawianie prac dyplomowych to usługa, którą wykonujemy bardzo często. Wielu studentów odwiedza nasz punkt ksero przy ul. Stawowej 8 w Katowicach, aby zapewnić swoim dziełom profesjonalny i elegancki wygląd. Dowiedz się więcej o oprawianiu prac dyplomowych. 

Spis treści:

 • Jaką oprawę wybrać dla pracy dyplomowej?
 • Jakie mogą być napisy na oprawie?
 • Czy można zamówić drukowanie z oprawieniem?
 • Dlaczego warto oprawiać prace dyplomowe u Drukorza?

Stare przysłowie mówi, żeby nie oceniać książki po okładce. W praktyce jednak odpowiednia oprawa w przypadku ważnych prac jest po prostu niezbędna. Nie tylko skutecznie zabezpiecza ona kartki przed zniszczeniem, ale także sprawia, że nadaje całości wygląd stosowny do rangi dzieła. Poznaj fakty o oprawianiu prac dyplomowych. 

Jaką oprawę wybrać dla pracy dyplomowej?

Teoretycznie pracę dyplomową można oprawić nawet za pomocą bindowania. To bardzo funkcjonalny oraz tani typ opraw. W praktyce jednak najczęściej bindujemy opracowania mniej ważne, czyli np. prezentacje, oferty reklamowe itd. Natomiast w przypadku prac dyplomowych sugerujemy wybór bardziej eleganckiej oprawy.

Idealnie do tego celu nadają się twarde oprawy kanałowe. Oferowane przez nas modele są sztywne i dodatkowo mogą posiadać na przedniej stronie wytłoczone, pozłacane napisy tytułowe. Dzięki temu zapewnisz profesjonalny wygląd Twojej pracy:

 • licencjackiej,
 • magisterskiej,
 • doktoranckiej
 • oraz innych podobnych publikacji.

Jakie mogą być napisy na oprawie?

Oprawy na prace dyplomowe dostępne są w wielu kolorach m.in. granatowym, czarnym, bordowym, zielonym czy różowym. W zależności od objętości dzieła, występują w rozmiarach od AA (20 – 40 kartek) do G (266 – 300 kartek) obliczonych dla gramatury papieru 80g.

Oprawa Twojego dzieła może być zupełnie gładka i czysta albo zawierać jeden ze standardowych napisów:

 • praca magisterska,
 • praca licencjacka,
 • praca dyplomowa,
 • praca inżynierska,
 • praca doktorska.

Tytuł jest wytłoczony i złocony, co podkreśla elegancki wygląd całości. Na życzenie możliwe jest wykonanie innego napisu, jako usługa dodatkowo płatna do indywidualnej wyceny. 

Czy można zamówić drukowanie z oprawieniem?

W naszej ofercie znajdziesz również usługi drukowania dokumentów oraz różnego rodzaju opracowań, w tym oczywiście prac dyplomowych. Przy okazji możesz zamówić od razu oprawienie wydrukowanej pracy. Co więcej, pliki do wydruku możesz wygodnie przesłać do nas mailem albo za pomocą specjalnego formularza. 

Aby zamówić wydruk z oprawianiem pracy, po prostu poinformuj nas o tym w treści wiadomości czy odpowiedniego pola formularza. Dzięki opcji wysyłki plików obie usługi zlecisz bez konieczności wychodzenia z domu. Płatność uregulujesz podczas osobistego odbioru Twojej pracy w naszym punkcie ksero przy Stawowej 8 w Katowicach. 

Dlaczego warto oprawiać prace u Drukorza?

Możesz wybrać nasz punkt ze względu na atrakcyjne ceny, chociaż klienci wracają do nas z wielu innych powodów. Najważniejszym wydaje się indywidualne podejście do każdego zlecenia, które obejmuje również profesjonalne doradztwo oraz przygotowanie materiałów do wydruku. 

Ważne jest również to, że posiadamy nowoczesny, doskonale serwisowany sprzęt, dzięki czemu Twoje wydruki wyróżniają się wyjątkową jakością. Jesteśmy bezkonkurencyjni, oferując bardzo krótkie terminy realizacji zleceń. Zapraszamy do współpracy.