Pieczątki

Zamów pieczątki
u Drukorza w centrum Katowic

Profesjonalnie wykonamy dla Ciebie pieczątki w ciągu maksymalnie jednej godziny. Większość zleceń realizujemy nawet w czasie o połowę krótszym. I to w zwyczajnej cenie. Wykonujemy pieczątki w różnych rozmiarach, napełniane tuszem czarnym, niebieskim, zielonym lub czerwonym.

  • ekspresowy czas realizacji usługi
  • pieczątki wykonywane na miejscu
  • technologia flash razem z projektem
0 godzina
maksymalny czas oczekiwania na pieczątki
0 rodzaje
pieczątek do wyboru
0 minut
czas realizacji większości zleceń
Jak robimy pieczątki w Katowicach?

Pieczątki Katowice
- jak je robimy?

Maksymalny czas oczekiwania na wykonanie pieczątek w Durkorzu to jedna godzina. Ale często zajmuje nam to niespełna 15 minut, ponieważ całe zlecenie realizujemy na miejscu. Wykonujemy pieczątki razem z projektem w technologii flashowej. A do wyboru są dwa rodzaje pieczątek: standardowe automaty samotuszujące oraz płaskie pudełka stempel preink.

Ile kosztują pieczątki w Katowicach?

Cennik pieczątek Katowice

Wydrukowaliśmy na
naszym firmowym blogu

Na naszym blogu znajdziesz branżowe wpisy, poradniki i ciekawostki, dotyczące usług ksero, drukarni on line oraz całej oferty Drukorza. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie. Oprawa i drukowanie prac dyplomowych to usługi, które powinien wykonać specjalista. Od jego doświadczenia zależy...
Czytaj dalej

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu Druk wielkoformatowy w Katowicach wygodnie zrealizujesz w naszym punkcie w centrum miasta. Co więcej, usługę...
Czytaj dalej

Drukarnia Katowice – na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Drukarnia Katowice - na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Drukarni w Katowicach jest kilkanaście, więc na brak ofert nie...
Czytaj dalej

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć.

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć. Ksero Katowice to usługa, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Coraz więcej osób wie...
Czytaj dalej

Pieczątki Katowice - co powinieneś wiedzieć?

Szukasz poręcznych, trwałych pieczątek i zależy Ci na ich szybkim wykonaniu? Trafiłeś idealnie, bo w Drukorzu Twoją pieczątkę możemy wykonać nawet w ciągu kwadransa. Sprawdź zalety technologii flashowej i sprawdź, co powinieneś wiedzieć o pieczątkach. 

Spis treści:

  • Pieczątki Katowice od ręki
  • Jak robi się pieczątki? 
  • Zalety technologii flashowej
  • Pieczątki Katowice – cena

Pieczątki znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w firmach, ale także w różnego rodzaju instytucjach. Współczesna technologia ich produkcji charakteryzuje się wysoką rozdzielczością, dzięki czemu nawet na niewielkich pieczątkach można zmieścić skomplikowane wzory graficzne lub większą ilość drobnego tekst. Poznaj szczegóły naszej oferty.

Pieczątki Katowice od ręki

Czasy, w których na wykonanie pieczątki trzeba było czekać dniami, czy nawet godzinami, minęły bezpowrotnie. W naszej ofercie znajdziesz informację o tym, że zlecenia tego typu realizujemy maksymalnie w jedną godzinę. W praktyce bardzo często jest to znacznie szybciej. A jeśli projekt nie wymaga dużych przygotowań i możemy od razu rozpocząć realizację, otrzymasz gotowe pieczątki nawet w 15 minut!

Jak robi się pieczątki? 

Współcześnie używa się kilku technologii wykonania pieczątek. Trzy najpopularniejsze metody to:

  • technika polimerowa oferuje najmniejszą rozdzielczość i jest najbardziej pracochłonna. Jej zaletą są za to niskie koszty wykonania. Polimer, który na początku procesu znajduje się w stanie ciekłym, zostaje naświetlony promieniami UV przez przesłonę, na której nadrukowany jest projekt pieczątki. Obszary polimeru, na które nie padnie ultrafiolet, pozostają płynne, dlatego można je wypłukać strumieniem wody i w efekcie otrzymać gotową pieczątkę,
  • technika fleszowa, zwana również błyskową (flash) polega na naświetlaniu światłoczułej gumki. Więcej informacji na temat tej technologii znajdziesz w kolejnym akapicie, 
  • metoda laserowa, w której wzór pieczątki grawerowany jest przez wiązkę lasera. Oferuje największą rozdzielczość i precyzję wykonania, ale wymaga sporych inwestycji w sprzęt i oprogramowanie nim sterujące. Dlatego ta metoda wykonywania pieczątek jest najdroższa z tutaj zaprezentowanych.

Zalety technologii flashowej 

Jedną z największych zalet metody fleszowej jest duża szybkość procesu, dzięki czemu realizacja zamówienia trwa dosłownie kilkanaście minut i to razem z wykonaniem projektu. Nie bez znaczenia są również niskie koszty pieczątek uzyskanych dzięki wykorzystaniu tej technologii. 

Metoda błyskowa zapewnia bardzo dobrą rozdzielczość, dzięki czemu wzór pieczątki może być bardzo szczegółowy i składać się nawet z małych elementów, które będą precyzyjnie odbijane na papierze. W pieczątkach flashowych łatwo wymienia się gumkę i uzupełnia tusz, a w zależności od modelu jedno napełnienie wystarcza nawet na 50 000 odbić. 

Pieczątki Katowice – cena

Cena wykonania pieczątek zależy przede wszystkim od wybranego modelu oraz jego rozmiarów. W Drukorzu koszty wahają się od 39 zł za płaskie pudełeczko o wymiarach 38 x 12 mm do 79 zł za standardowy automat o powierzchni aż 67 x 38 mm, na której zmieścić można rozbudowany projekt graficzny lub np. tabelkę. 

Błyskawicznie wykonujemy na miejscu projekty pieczątek według opisu klienta. Co ważne, na ceny pieczątek Katowice nie ma wpływu czas realizacji zlecenia, który może wynieść zaledwie 15 minut. Dlatego często okazuje się, że nasi klienci otrzymują gratis ekspresowe wykonanie pieczątek od ręki. Sprawdź jakość naszych usług i czas ich realizacji, a gwarantujemy, że miło Cię zaskoczymy.