Drukarnia Katowice - na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Drukarni w Katowicach jest kilkanaście, więc na brak ofert nie możesz narzekać. Jednak nie dla każdego głównym kryterium jest najniższa cena. W praktyce wyboru często dokonujemy w oparciu o zupełnie inne cechy oferty. Dowiedz się, co jeszcze powinna oferować dobra drukarnia Katowice.

Spis treści:

  • Drukarnia Katowice w centrum miasta
  • Tylko dobra drukarnia rozwiąże za Ciebie te problemy
  • Katowice: drukarnia on-line – czym jest?
  • Wielkoformatowe wydruki w Katowicach

Jeżeli często korzystasz z usług drukarni prawdopodobne już wiesz, jak znaleźć naprawdę korzystną ofertę. Wiemy jednak, że wśród Was jest wiele osób, które tylko okazjonalnie chcą coś wydrukować lub dopiero stają przed wyborem partnera w tym zakresie. Dlatego zwracamy Waszą uwagę na szczegóły oferty, które mają największy wpływ na jakość współpracy z drukarnią. 

Drukarnia Katowice w centrum miasta

Im częściej zamierzasz korzystać z usług drukarni, tym ważniejsza staje się jej lokalizacja. Punkt usługowy może mieścić się nawet na drugim końcu miasta, ale najważniejsze jest, aby można było zaparkować w pobliżu. 

Na szczęście nasza drukarnia Katowice zlokalizowana jest w samym centrum miasta, przy ulicy Stawowej 8. Co więcej, znajdujemy się w pobliżu Galerii Katowickiej, w której za darmo zaparkujesz samochód nawet na trzy godziny. Odbiór wydrukowanych materiałów potrwa z pewnością krócej, więc będziesz miała jeszcze sporo czasu na zakupy 🙂

Drukarnia Katowice
Zapraszamy do nowej drukarni w Katowicach

Tylko dobra drukarnia rozwiąże za Ciebie te problemy

Doskonale przygotowane pliki i projekty graficzne można szybko i bezproblemowo wydrukować. Ale doskonałe sytuacje zdarzają się przecież rzadko. Większość materiałów, które otrzymujemy od klientów, wymaga mniejszej lub większej korekty przed wydrukiem. 

Oczywiście, w niewielkim zakresie wykonujemy te prace gratis, a jeśli projekt wymaga większej ingerencji, zawsze przed ich rozpoczęciem przedstawiamy szczegółową wycenę. Wyręczamy klienta również w kompleksowym stworzeniu lub przygotowaniu materiałów do drukowania od podstaw. Ceny takich usług zawsze ustalane są indywidualnie, ponieważ zależą od specyfiki projektu. 

Katowice: drukarnia on-line – czym jest?

Być może zaskoczy Cię informacja, że do naszej drukarni Katowice pliki możesz wysłać za pomocą maila lub formularza, zamiast dostarczać jej osobiście. To duża oszczędność Twojego czasu. Dodatkowo możesz wyznaczyć dogodny dla Ciebie termin odbioru wydruków w godzinach pracy naszego punktu. Płatność? Żaden problem, zapłacisz wygodnie przy odbiorze.

U nas możesz wybrać różne formaty wydruków oraz gatunki papieru. Profesjonalne drukarki zapewniają wysokiej jakości prace: kolory są rzeczywiste i nasycone, a wydruki trwałe. Zastosowanie specjalnego papieru np. do drukowania plakatów, pozwala uzyskać bardzo dobre rozprowadzenie kropli tuszu, dzięki czemu końcowy efekt wizualny jest zauważalnie lepszy, niż przy zastosowaniu innych technik. 

Wielkoformatowe wydruki w Katowicach

To ważne, aby drukarnia spełniała nawet nietypowe potrzeby klientów. Dlatego wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, uruchomiliśmy usługę druku wielkoformatowego w Katowicach. Na profesjonalnym ploterze możemy drukować materiały o szerokości aż 111 cm i praktycznie nieskończonej długości. W praktyce na tym urządzeniu drukujemy w formatach:

  • A2 420 x 594 (mm)
  • A1 594 x 841 
  • A0 841 x 1189 
  • B2 500 x 707 
  • B1 707 x 1000 
  • B0 1000 x 1414 

Korzystają z niego architekci, budowlańcy, inżynierowie, biura projektowe oraz agencje marketingowe. W tych samych, wielkich formatach oferujemy także kserowanie i skanowanie. Już dziś sprawdź całą ofertę Twojej drukarni Katowice

Wydrukowaliśmy na
naszym firmowym blogu

Na naszym blogu znajdziesz branżowe wpisy, poradniki i ciekawostki, dotyczące usług ksero, drukarni on line oraz całej oferty Drukorza. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie. Oprawa i drukowanie prac dyplomowych to usługi, które powinien wykonać specjalista. Od jego doświadczenia zależy...
Czytaj dalej

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu Druk wielkoformatowy w Katowicach wygodnie zrealizujesz w naszym punkcie w centrum miasta. Co więcej, usługę...
Czytaj dalej

Drukarnia Katowice – na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Drukarnia Katowice - na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Drukarni w Katowicach jest kilkanaście, więc na brak ofert nie...
Czytaj dalej

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć.

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć. Ksero Katowice to usługa, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Coraz więcej osób wie...
Czytaj dalej