Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie.

Oprawa i drukowanie prac dyplomowych to usługi, które powinien wykonać specjalista. Od jego doświadczenia zależy bowiem estetyka Twojego dzieła i ogólna wygoda jego użytkowania. W Katowicach możesz wydrukować i oprawić swoją pracę w wielu miejscach, ale tylko w Drukorzu tak bardzo się to opłaca. 

Spis treści:

 • Praca dyplomowa – jak wygląda?
 • Oprawa prac dyplomowych Katowice
 • Różowa oprawa pracy dyplomowej
 • Wydruk i oprawa pracy dyplomowej – gdzie się opłaca?

Pamiętaj, że nie każdy punkt ksero czy drukarnia oferuje taką samą jakość wydruku i oprawy prac dyplomowych. Co więcej, tylko nieliczne zakłady usługowe oferują np. różowe oprawy pracy dyplomowej, które na wielu kierunkach uczelnianych stały się już kultowe. Poznaj fakty o drukowaniu i oprawianiu prac w Katowicach. 

Praca dyplomowa – jak wygląda?

Praca dyplomowa to kilkudziesięcio stronicowe, autorskie dzieło, które jest udokumentowaniem wiedzy nabytej przez studenta podczas nauki w szkole wyższej. W zależności od rodzaju studiów wyróżniamy dyplomowe prace licencjackie, inżynierskie oraz magisterskie. 

Ze względów formalnych każda praca dyplomowa powinna zawierać te same elementy, czyli:

 • stronę tytułową,
 • spis treści,
 • wstęp, 
 • rozdziały pracy,
 • wnioski (podsumowanie) w zakończeniu,
 • bibliografię,
 • załączniki,
 • oświadczenie o samodzielnym napisaniu pracy napisane przez studenta lub kierującego pracą oraz oświadczenia autora (autorów).
Różowa oprawa pracy dyplomowej
Różowe oprawy prac dyplomowych stały się już kultowe

Oprawa prac dyplomowych Katowice

Integralną częścią każdej pracy dyplomowej jest jej oprawa. Wymogi formalne tworzenia tego rodzaju opracowań pozostawiają autorowi duża dowolność w wyborze typu oprawy. Niemniej jednak praca dyplomowa powinna posiadać zszyte kartki oraz twardą oprawę. Dlatego do takich opracowań nie stosuje się bindowania czy termobindowania. 

Oprawa prac dyplomowych w Katowicach to usługa dostępna w większości drukarni oraz punktów ksero. Koszty oprawiania, chociaż nie wszędzie identyczne, są do siebie bardzo zbliżone. Ceny najtańszych opraw kanałowych zaczynają się już od dwudziestu kilku złotych. Mniej więcej dwukrotnie droższe są oprawy kanałowe ze spersonalizowanymi napisami. Warto jednak zainwestować w tego typu indywidualizację, ponieważ Twoja praca dyplomowa jest przecież dziełem, z którego jesteś dumny i którym z pewnością będziesz chciał się w przyszłości pochwalić. Musi zatem odpowiednio się prezentować.

Różowa oprawa pracy dyplomowej

W 2022 r. hitem okazała się różowa oprawa pracy dyplomowej. Co ciekawe, ten kolor popularny był nie tylko na typowo “damskich” kierunkach nauczania. Być może dlatego, że jest jednocześnie oryginalny i delikatny, a przy tym po prostu modny. 

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie w Katowicach oprawić pracę dyplomową w różową okładkę, zapraszamy do Drukorza przy ul. Stawowej 8. Możesz wygodnie przesłać nam Twoją pracę dyplomową wersji elektronicznej, a my wydrukujemy ją i profesjonalnie oprawimy. Koszty wykonania tych usług uregulujesz dopiero przy odbiorze Twojej pracy. 

Wydruk i oprawa pracy dyplomowej – gdzie się opłaca?

Wydruk i oprawa pracy dyplomowej w jednym punkcie usługowym to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Gdy dodasz do tego opcję wydruku on-line, czyli wspomnianą już funkcję przesłania elektronicznej wersji pracy dyplomowej do wydrukowania, szybko okazuje się, dlaczego tak wielu klientów korzysta usług Drukorza. 

Oprócz atrakcyjnych cen na oprawy prac dyplomowych (już od 22 zł, a różowa oprawa pracy dyplomowej kosztuje u nas tylko 39 zł) oferujemy w przystępnych cenach także profesjonalny wydruk na wysokiej jakości urządzeniach. To połączenie jest najlepszym sposobem na to, aby Twoja praca dyplomowa prezentowała się estetycznie i profesjonalnie. 

Wydrukowaliśmy na
naszym firmowym blogu

Na naszym blogu znajdziesz branżowe wpisy, poradniki i ciekawostki, dotyczące usług ksero, drukarni on line oraz całej oferty Drukorza. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie. Oprawa i drukowanie prac dyplomowych to usługi, które powinien wykonać specjalista. Od jego doświadczenia zależy...
Czytaj dalej

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu Druk wielkoformatowy w Katowicach wygodnie zrealizujesz w naszym punkcie w centrum miasta. Co więcej, usługę...
Czytaj dalej

Drukarnia Katowice – na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Drukarnia Katowice - na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Drukarni w Katowicach jest kilkanaście, więc na brak ofert nie...
Czytaj dalej

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć.

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć. Ksero Katowice to usługa, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Coraz więcej osób wie...
Czytaj dalej