Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu

Druk wielkoformatowy w Katowicach wygodnie zrealizujesz w naszym punkcie w centrum miasta. Co więcej, usługę tę możesz zamówić również przez formularz druku online, czyli bez konieczności osobistej wizyty w Drukorzu. Dowiedz się więcej na temat wielkoformatowego druku w Katowicach.

Spis treści:

  • Druk wielkoformatowy Katowice – co to jest?
  • Gdzie stosuje się druk wielkoformatowy?
  • Druk wielkoformatowy Katowice – gdzie zlecić?
  • Wydruk wielkoformatowy – cena w Katowicach

W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów uruchomiliśmy usługę wielkoformatowego druku w samym centrum Katowic. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu oferujemy bardzo duże wydruki w doskonałej jakości. Dowiedz się więcej na temat druku wielkoformatowego i sprawdź korzyści, które możesz dzięki niemu zyskać. 

Druk wielkoformatowy Katowice – co to jest?

Stanardowe usługi poligraficzne realizowane są w formatach maksymalnie A3, czyli na papierze lub innym medium o wymiarach 297 x 420 mm. Zaliczamy do nich także mniejsze wydruki np. A4 czy B5. Natomiast wszystko, co jest większe od A3, umownie nazywane jest wielkim formatem. 

Druk wielkoformatowy umożliwia zatem zadrukowanie materiałów o formatach:

  • A2 420 x 594 mm
  • A1 594 x 841
  • A0 841 x 1189
  • B2 500 x 707
  • B1 707 x 1000
  • B0 1000 x 1414  

W Drukorzu, oprócz możliwości wydruku materiałów o podanych wymiarach, możesz także wykonać duże skany oraz ksero wielkoformatowe. 

Druk wielkoformatowy Katowice
Na takim ploterze wykonujemy usługi druku wielkoformatowego w Katowicach

Gdzie stosuje się druk wielkoformatowy?

Druk wielkoformatowy w Katowicach to usługa, z której na pewno korzystać będą architekci i budowlańcy. Na co dzień operują oni przecież planami, schematami i inną dokumentacją w dużych rozmiarach. Podobnie sytuacja wygląda również w biurach projektowych. Wydruki w dużych formatach oraz wielkoformatowe skany równie często zamawiają także projektanci, którzy na co dzień zajmują się tworzeniem np. rysunków w oprogramowaniu typu CAD.

Jednakże to nie wszyscy klienci Drukorza. Usługa druku formatowego doskonale sprawdza się także w przypadku drukowania banerów oraz innych materiałów reklamowych, czym zainteresowane są agencje marketingowe. Natomiast przeciętny Kowalski wykorzysta druk wielkoformatowy do wydruku plakatów i innych dekoracji np. na ścianę, które na naszym specjalnym papierze prezentują się perfekcyjnie.

Druk wielkoformatowy Katowice – gdzie zlecić?

Jest wiele firm, oferujących druk wielkoformatowy Katowice nie mogą narzekać na brak punktów usługowych tego rodzaju. Ale zdecydowana większość z nich to duże drukarnie, w których czas realizacji zamówienia często wynosi nawet kilka dni. Do tego dochodzi jeszcze kwestia indywidualnego podejścia do klienta, o które czasem trudno. 

W Drukorzu zawsze staramy się doradzić najlepsze rozwiązanie. Jeżeli zachodzi taka konieczność, drobne prace przygotowawcze materiału do druku wykonujemy gratis, a usługi realizujemy już nawet w kilkadziesiąt minut (w zależności od aktualnej ilości zleceń). Poza tym oferujemy klientom możliwość przesłania materiałów do druku wielkoformatowego za pomocą poczty elektronicznej lub formularza na naszej stronie. Dzięki temu nie musisz fatygować się do nas, aby zamówić wydruk. Za realizację zlecenia zapłacisz wygodnie przy jego odbiorze w dowolnym dla ciebie terminie (w godzinach pracy naszego punktu). 

Wydruk wielkoformatowy – cena w Katowicach

Jedną z najistotniejszych kwestii, obok jakości, jest także cena druku wielkoformatowego W Katowicach w Drukorzu, przy ulicy Stawowej 8., obowiązuje następujący cennik wydruku planów, rysunków, map, dokumentacji CAD: 

Format

Rodzaj

Cena

A2

czarno-biały

4.00 zł

 

kolor 

6.00 zł

A1

czarno-biały

6.50 zł

 

kolor

12.00 zł

A0 

czarno-biały

10.50 zł

 

kolor

18.00 zł

Wielkoformatowe wydruki pełnokolorowe oraz plakaty wymagają zużycia o wiele większej ilości tuszu, dlatego ich ceny przedstawiają się następująco:

Format

Wymiary (mm)

Cena

A2

420 x 594

15.90 zł

A1

594 x 841

31.90 zł

A0

841 x 1189

64.90 zł

B2

500 x 707

22.90 zł

B1 

707 x 1000

44.90 zł

B0

1000 x 1414

89.90zł

Uzupełniająco przedstawiamy również ceny skanowania i kserowania wielkoformatowego w Katowicach:

 

Format

Rodzaj

Cena

Skan A2

czarno-biały

4.00 zł

Skan A2

kolor 

4.50 zł

Skan A1

czarno-biały

7.00 zł

Skan A1

kolor

8.50 zł

Skan A0 

czarno-biały

9.00 zł

Skan A0

kolor

14.50 zł

Ksero A2

czarno-białe

4.50 zł

Ksero A2 

kolor

6.50 zł

Ksero A1 

czarno-białe

7.00 zł

Ksero A1

kolor

12.50 zł

Ksero A0

czarno-białe

12.00 zł

Ksero A0 

kolor

19.50 zł

Wydrukowaliśmy na
naszym firmowym blogu

Na naszym blogu znajdziesz branżowe wpisy, poradniki i ciekawostki, dotyczące usług ksero, drukarni on line oraz całej oferty Drukorza. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie.

Prace dyplomowe. Oprawa i drukowanie. Oprawa i drukowanie prac dyplomowych to usługi, które powinien wykonać specjalista. Od jego doświadczenia zależy...
Czytaj dalej

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu

Nowość: druk wielkoformatowy w Drukorzu Druk wielkoformatowy w Katowicach wygodnie zrealizujesz w naszym punkcie w centrum miasta. Co więcej, usługę...
Czytaj dalej

Drukarnia Katowice – na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Drukarnia Katowice - na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Drukarni w Katowicach jest kilkanaście, więc na brak ofert nie...
Czytaj dalej

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć.

Ksero Katowice. To powinieneś o nim wiedzieć. Ksero Katowice to usługa, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Coraz więcej osób wie...
Czytaj dalej