O Nas

GDZIE?

Punkt ksero „Drukorz” znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, w ścisłym centrum Katowic, tuż przy Galerii Katowickiej. Z łatwością zaparkujesz tu bezpłatnie samochód, by szybko załatwić swoją sprawę.

CO?

Już od 2015r świadczymy profesjonalne usługi kserograficzne, drukowania, skanowania, laminowania, bindowania oraz oprawiania dokumentów. U nas także zamówisz swoją pieczątkę oraz zaopatrzysz się w artykuły biurowe.

JAK?

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość druku i powielania materiałów. Dlatego pracujemy na najlepszych i regularnie serwisowanych maszynach Konica Minolta Bizhub 364e i Konica Minolta Bizhub C364e.

DLA KOGO?

Codziennie realizujemy kilkadziesiąt zamówień. Zaufało nam już tysiące klientów.

Klienci biznesowi – zapraszamy do stałej współpracy na negocjowalnych, indywidualnie dobieranych warunkach. Z nami obniżysz koszty.
Klienci indywidualni

DLACZEGO MY?

1. Dbałość o jakość – z nami zawsze otrzymasz gwarancję najwyższej jakości druku lub zwrot pieniędzy.
2. Śpieszysz się? Żaden problem, możesz wysłać nam swoje dokumenty, a my przygotujemy je dla Ciebie do odbioru w dogodnym terminie.
3. Najlepsza lokalizacja – ścisłe centrum i parking nieopodal pozwolą załatwić Ci sprawę ekspresowo.
4. Kompleksowa obsługa. Aby nie marnować czasu i zadbać o estetykę wydruków, klient na miejscu od razu może zbindować, zalaminować lub oprawić swoje dokumenty oraz zakupić materiały biurowe.
5. Służymy pomocą. Masz wątpliwości lub problemy z przygotowaniem plików do druku? Nie martw się, nasz przewodnik przeprowadzi Cię przez ten proces krok po kroku.
6. Konkurencyjne ceny za doskonałą jakość.
7. Jesteś zabiegany i zmęczony? U nas zamiast stać w kolejce, znajdziesz wygodne miejsce, w którym możesz komfortowo poczekać na swój wydruk oraz sympatyczny i życzliwy personel.